Podłogi winylowe Wineo

Zapoznaj się z podkładami pod podłogi winylowe LVT na click i samoprzylepne (na dole strony z odnośnika) – Profesjonalne podkłady Arbiton

logo_wineoPodłogi winylowe WINEO

...krótko mówiąc nieskomplikowane

Obojętnie czy w mocno obciążonych pomieszczeniach publicznych czy w mieszkaniach: podłogi winylowe wineo® są wszechstronne do zastosowania i do tego wybitnie bezproblemowe. Przekonują zatem nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz także naprawdę przyciągają swoim designem. Różnorodne struktury drewna i kamienia, od egzotycznych po szlachetne czy nowoczesne, sprawiają wrażenie prawdziwych i dbają o perfekcyjną różnorodność. Tak jak sobie tego życzą Państwa klienci.

Zrzut ekranu 2015-10-21 o 22.00.35

Podłogi winylowe WINEO są…

… ekstremalnie odporne na ścieranie.
Podłogi są wszędzie z nami: pozwalają po sobie chodzić i biegać, a także świetnie spisują się podczas szaleństw. Najwyższe wymagania nie są problemem również dzięki strukturze powierzchni podłogi winylowej.

… ciche, ciepłe i miękkie dla stóp.
Dzięki elastycznej powierzchni stawy znajdują się pod ochroną, równocześnie odgłos kroków jest cichszy, a stopy odczuwają przyjemne ciepło.
… nadają się do klejenia, jak również do montażu na click.
Tam, gdzie tylko to jest konieczne, nasze podłogi winylowe można bez problemu przyklejać do podłoża. Jeszcze łatwiejszy jest montaż paneli winylowych z opatentowanym systemem łączenia Connect lub z technologią LocTec®.

… szybkie w montażu.
Connect lub LocTec® – łączenie na click, alternatywa klejenia do podłoża: nasze podłogi winylowe układa się łatwo, montaż jest prosty i czysty. Prościej już się nie da.

… o niewielkiej wysokości.
Dzięki swojej minimalnej wysokości od 2 do 9 mm podłogi winylowe WINEO są dostępne zarówno w wersji do klejenia jak i na click, dlatego są idealnym rozwiązaniem przy remontach.

Zrzut ekranu 2015-10-21 o 22.04.27


 

linia

Centrum Podłóg i Drzwi Gdynia ul. Kartuska 44A tel. 506-375-283

?guid=ON&script=0