Zakup paneli podłogowych i drzwi z usługą montażu.

plakat 2

Decydując się na tę ofertę:

• nie będziesz musiał szukać firmy układającej podłogi lub montującej drzwi,
• zyskasz pewność, że montaż drzwi lub paneli podłogowych zostanie wykonany zgodnie z zaleceniami producenta,
• otrzymasz zniżkę na nasze towary i kupisz to, czego potrzebujesz, aż o 12% taniej (zniżka dotyczy paneli podłogowych, listew przypodłogowych, akcesoriów do listew, profili progowych, podkładów pod panele podłogowe oraz drzwi),
• nie będziesz musiał dopłacać za pomiar mieszkania – jest on wliczony w cenę usługi, której wysokość będzie zamieszczona na fakturze VAT.

Aby lepiej przedstawić korzyści wynikające z wyboru tej propozycji, posłużymy się przykładem – jeżeli wartość towarów zakupionych w sklepie wyniesie 10000 zł (23% VAT), to po skorzystaniu z opcji z usługą montażu (8% VAT), Klient zapłaci za nie tylko 8800 zł + cenę usługi.

Powyższa oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych (limitowana dla mieszkań do 150m² i domów do 300m²).

Usługa zakupu z montażem – krok po kroku

Pierwszym krokiem do skorzystania z oferty zakupu z montażem i otrzymania atrakcyjnych zniżek, jest wybór asortymentu wraz z naszym doradcą. Następnie wykonamy dla Ciebie wstępną kalkulację (towar + montaż) i umówimy datę pomiaru mieszkania.

Po pomiarze zapraszamy do naszego sklepu. Tam podpiszemy z Tobą umowę, ustalimy termin montażu paneli podłogowych bądź drzwi (uwzględniając dostępność towaru, Twoje indywidualne potrzeby i nasz aktualny terminarz) oraz sposób odbioru towaru. Po 1 dniu roboczym (z możliwością odstąpienia od umowy) zamówimy bądź przygotujemy wybrane przez Ciebie produkty.

Kiedy towar będzie gotowy do odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym fakcie lub zlecimy jego transport do Twojego domu przed montażem.

Wszystkie zamówione towary montujemy w uzgodnionym wcześniej terminie – prosimy o przygotowanie powierzchni oraz pomieszczenia do montażu zgodnie z umową.Na zakończenie prac montażowych spiszemy wspólnie protokół technicznego odbioru robót.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Informacja

Zadzwoń do nas i umów pomiar drzwi lub podłóg ! Drzwi, podłogi z montażem 12% taniej ! Gdynia – 506 375 283

 

linia

Centrum Podłóg i Drzwi Gdynia ul. Kartuska 44A tel. 506-375-283

?guid=ON&script=0